Ostatnie aktualności

Serwis

Kluczem do sukcesu w prowadzeniu stacji paliw jest ciągła i niezakłócona awariami praca urządzeń technologicznych. Oczywiście kompletne wykluczenie czynnika awaryjności elementów eksploatowanych jest niemożliwe. Aby jednak zminimalizować to ryzyko, wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów organizując nowoczesny i wysoce wyspecjalizowany serwis. Brygada serwisowa składa się z zespołu wykwalifikowanych fachowców w dziedzinie elektroniki i mechaniki, co w połączeniu z nowoczesnymi narzędziami pracy oraz doświadczeniem daje nieprzeciętne rezultaty.

W myśl powiedzenia: "ktoś musi czuwać, by spokojnie spać mógł ktoś", firma Paltech Sp. z o.o., poprzez swoje przeszkolone, doskonale zorganizowane służby serwisowe przyjmuje wszelkie zgłoszenia względem:

  • uruchomienia, legalizacji oraz napraw dystrybutorów paliwowych i LPG;
  • serwisu gwarancyjnego, jak również pogwarancyjnego urządzeń sprzedawanych przez naszą firmę;
  • serwisu urządzeń petrochemicznych i LPG
  • stałych umów serwisowych;
  • przeglądów okresowych, jak również przeglądów prewencyjnych.

Służby serwisowe dostępne są 24 godziny na dobę. Zgłoszenia przyjmowane są całodobowo, pod numerami telefonów:

+48 606 383 914
+48 602 187 914

Gwarantujemy szybką realizację usług serwisowych.

Korzystając z wieloletniego doświadczenia serwisowania urządzeń związanych ze stacjami paliw wypracowaliśmy własny system serwisowy dopasowany do Państwa potrzeb i oczekiwań. I to właśnie z tej inicjatywy opracowaliśmy zupełnie nowy system "serwis PRESTIŻ", do zapoznania z którym serdecznie zapraszamy.

Legalizacja

Nasza firma dysponuje dwoma niezależnymi stanowiskami do sprawdzania jakości i ilości wydawania odmierzaczy paliw ciekłych. Stanowiska pomiarowe wyposażone są w kolby pomiarowe o zakresach od 2 dm3 do 200 dm3, przez co badania odmierzaczy możemy przeprowadzać na wszystkich dostępnych na stacjach paliw wydajnościach.