Ostatnie aktualności

Projekty

Stacje Paliw

Jedna z naszych specjalizacji są projekty-inwestycyjne specjalizujące się w kompleksowym projektowaniu stacji paliw płynnych oraz stacji autogazu. W ofercie posiadamy gotowe projekty typowych stacji paliw wraz obiektami towarzyszącymi.

Projekty wykonywane są wraz z załatwieniem wszelkich formalności, co oznacza, że począwszy od opracowania koncepcji zagospodarowania terenu i uzyskania decyzji o warunkach zabudowy, poprzez uzyskanie decyzji o uwarunkowaniach środowiskowych, a skończywszy na uzyskaniu decyzji pozwolenia na budowę, nasz projektant prowadzący, wykonuje te czynności w Państwa imieniu.Projektant, w trakcie pierwszego spotkania z Intestorem rozpoznanie na jakim etapie przygotowania do budowy jest Klient. Po określeniu stanu zaawansowania prac i omówieniu konfiguracji potrzebnych urządzeń, jak również innych elementów stacji, projektant przedstawia koncepcję stacji - możliwa jest także prezentacja 3D.

Po akceptacji Klienta, koncepcja uzgadniana jest z właściwymi urzędami. Po uzgodnieniu i zgromadzeniu wszystkich wymaganych dokumentów, rozpoczyna się procedura ubiegania się o pozwolenie na budowę.

 

Konstrukcje

Nasze biuro projektowe specjalizuje się w sporządzaniu kompletnej dokumentacji technicznej w branży: konstrukcje budowlane i inżynierskie, szczególnie w zakresie obiektów przemysłowych takich, jak:

  • stacje benzynowe,

  • hale,

  • budynki technologiczne,

  • konstrukcje wsporne,

  • fundamenty

Wykonujemy opracowania projektowe we wszystkich stadiach: koncepcje, projekty budowlane i wykonawcze, dokumentacja warsztatowa ipowykonawcza.Swoją działalność firma prowadzi na terenie całego kraju.Naszymi klientami są przedsiębiorstwa, inwestorzy indywidualni, współpracujemy z biurami branżowymi.


W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt, a jeden z naszych projektantów skontaktuje się z Państwem, aby uzgodnić szczegóły.