Ostatnie aktualności

O nas

Firma Paltech Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, którego początki sięgają 1989 roku. Od samego początku działalność firmy jest skupiona na branży paliwowej, dzięki czemu wyspecjalizowaliśmy się w budowie, modernizacji oraz obsłudze serwisowej stacji paliw a także stacji autogazu (LPG). Od kilku lat zajmujemy się również projektowaniem, prefabrykacją oraz montażem wszelakich konstukcji stalowych.

Wykwalifikowana kadra kierownicza oraz doświadczony personel wykonawczy stanowią bardzo istotny potencjał naszej firmy zapewniający wykonanie powierzonych zadań ,zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami, jednocześnie uwzględniając indywidualne potrzeby klientów.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była zawsze dopasowana do potrzeb i oczekiwań klienta. Zapewniając fachowe doradztwo techniczne i handlowe pomagamy w doborze urządzeń stanowiących wyposażenie stacji paliw i autogazu takich jak zbiorniki, rurociągi, odmierzacze czy systemy kontrolno-pomiarowe.

Dbałość o wysoki poziom obsługi oraz fachowość, oferowane przez naszą firmę, daje Państwu gwarancję wysokiego standardu wykonywanych prac, czy oferowanych technologii. Przez lata działalności w branży zyskaliśmy uznanie , renomę oraz pozycję solidnego i rzetelnego partnera będącego w stanie zrealizować zadania o zróżnicowanym stopniu trudności.

Zaufanie jakim obdarzyli nas klienci pozwala nam na nieustanny rozwój, tak aby sprostać rosnącym wymaganiom rynku oraz klientów.

Flota samochodów Paltech